Streetview Wegedoornlaan 13 Eindhoven

Wegedoornlaan 13, 5646 AB Eindhoven

106 m² Bouwjaar 2007 4 kamers Label B

Wegedoornlaan 13 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 395 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €587.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
395 m²
Inhoud
381 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wegedoornlaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wegedoornlaan 13

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

670 Inwoners
310 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
313 Woningvoorraad
€587.000 Gem. woningwaarde Schuttersbosch
50% Koopwoningen
1.738 Inwoners per km²

Locatie van Wegedoornlaan 13

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Wegedoornlaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Wegedoornlaan 13?

De prijsindicatie voor Wegedoornlaan 13 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Schuttersbosch is €587.000. Dat komt neer op circa €5.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wegedoornlaan 13 zich tot de wijk Schuttersbosch?

Wegedoornlaan 13 is een woonhuis van 106 m² in de wijk Schuttersbosch. De buurt telt 313 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.738 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wegedoornlaan 13?

Wegedoornlaan 13 is een woonhuis in Schuttersbosch, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wegedoornlaan 13 vergeleken met de buurt?

Wegedoornlaan 13 heeft 106 m² woonoppervlakte en 381 m³ inhoud. Het perceel is 395 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Schuttersbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €587.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wegedoornlaan 13 en wat betekent dat?

Wegedoornlaan 13 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Wegedoornlaan 13?

Wegedoornlaan 13 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Schuttersbosch?

De wijk Schuttersbosch in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €587.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schuttersbosch?

Vanuit Wegedoornlaan 13 in Schuttersbosch bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schuttersbosch?