Tussenwoning van Renesseweg 11 Eindhoven

van Renesseweg 11, 5645 JN Eindhoven

148 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

van Renesseweg 11 is een tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 187 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €538.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
187 m²
Inhoud
481 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor van Renesseweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Renesseweg 11

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
91.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
97.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
32.7%
CO₂-emissie
15.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1290 Inwoners
545 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
524 Woningvoorraad
€538.000 Gem. woningwaarde Puttense Dreef
62% Koopwoningen
3.360 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van Renesseweg 11

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over van Renesseweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van van Renesseweg 11?

De prijsindicatie voor van Renesseweg 11 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Puttense Dreef is €538.000. Dat komt neer op circa €3.635 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Renesseweg 11 zich tot de wijk Puttense Dreef?

van Renesseweg 11 is een tussenwoning van 148 m² in de wijk Puttense Dreef. De buurt telt 524 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.360 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Renesseweg 11?

van Renesseweg 11 is een tussenwoning in Puttense Dreef, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van Renesseweg 11 vergeleken met de buurt?

van Renesseweg 11 heeft 148 m² woonoppervlakte en 481 m³ inhoud. Het perceel is 187 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Puttense Dreef ligt de gemiddelde woningwaarde op €538.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Renesseweg 11 en wat betekent dat?

van Renesseweg 11 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-01-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Renesseweg 11?

van Renesseweg 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Puttense Dreef?

De wijk Puttense Dreef in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €538.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Puttense Dreef?

Vanuit van Renesseweg 11 in Puttense Dreef bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Puttense Dreef?

Zorg en onderwijs in de buurt van van Renesseweg 11: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Puttense Dreef?

Recreatie nabij Puttense Dreef: restaurant (0.7 km), cafe (1.9 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van van Renesseweg 11?

van Renesseweg 11 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €515.000 tot €615.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Puttense Dreef is €538.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor van Renesseweg 11?

Een woningrapport voor van Renesseweg 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Puttense Dreef. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1964, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen