Streetview Roghmanpad 16 Eindhoven

Roghmanpad 16, 5645 JH Eindhoven

53 m² Bouwjaar 1964 Label A

Roghmanpad 16 is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €538.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
53 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Roghmanpad 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roghmanpad 16

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1290 Inwoners
545 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
524 Woningvoorraad
€538.000 Gem. woningwaarde Puttense Dreef
62% Koopwoningen
3.360 Inwoners per km²

Locatie van Roghmanpad 16

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Roghmanpad 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Roghmanpad 16?

De gemiddelde woningwaarde in Puttense Dreef is €538.000. Dat komt neer op circa €10.151 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roghmanpad 16 zich tot de wijk Puttense Dreef?

Roghmanpad 16 is een appartement van 53 m² in de wijk Puttense Dreef. De buurt telt 524 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.360 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roghmanpad 16?

Roghmanpad 16 is een appartement in Puttense Dreef, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Roghmanpad 16 vergeleken met de buurt?

Roghmanpad 16 heeft 53 m² woonoppervlakte. In Puttense Dreef ligt de gemiddelde woningwaarde op €538.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roghmanpad 16 en wat betekent dat?

Roghmanpad 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Puttense Dreef?

De wijk Puttense Dreef in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €538.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Puttense Dreef?

Vanuit Roghmanpad 16 in Puttense Dreef bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Puttense Dreef?

Zorg en onderwijs in de buurt van Roghmanpad 16: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.