Streetview Poelhekkelaan 16 Eindhoven

Poelhekkelaan 16, 5644 TN Eindhoven

166 m² Bouwjaar 1934 Label E

Poelhekkelaan 16 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 382 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €400.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
382 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Poelhekkelaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Poelhekkelaan 16

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
237.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
298.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.7%
CO₂-emissie
53.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1350 Inwoners
680 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
789 Woningvoorraad
€400.000 Gem. woningwaarde Genneperzijde
51% Koopwoningen
4.628 Inwoners per km²

Locatie van Poelhekkelaan 16

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Poelhekkelaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Poelhekkelaan 16?

De gemiddelde woningwaarde in Genneperzijde is €400.000. Dat komt neer op circa €2.410 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Poelhekkelaan 16 zich tot de wijk Genneperzijde?

Poelhekkelaan 16 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Genneperzijde. De buurt telt 789 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.628 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Poelhekkelaan 16?

Poelhekkelaan 16 is een woonhuis in Genneperzijde, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Poelhekkelaan 16 vergeleken met de buurt?

Poelhekkelaan 16 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 382 m². In Genneperzijde ligt de gemiddelde woningwaarde op €400.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Poelhekkelaan 16 en wat betekent dat?

Poelhekkelaan 16 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-02-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.94 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Genneperzijde?

De wijk Genneperzijde in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €400.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Genneperzijde?

Vanuit Poelhekkelaan 16 in Genneperzijde bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Genneperzijde?