Herenhuis, tussenwoning Aalsterweg 174 Eindhoven

Aalsterweg 174, 5644 RH Eindhoven

170 m² Bouwjaar 1933 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Aalsterweg 174 is een herenhuis, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 416 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €400.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
416 m²
Inhoud
647 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€840.000 tot €940.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Aalsterweg 174

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aalsterweg 174

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
146.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.8%
CO₂-emissie
35.01 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein
Garage
Garagebox en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1350 Inwoners
680 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
789 Woningvoorraad
€400.000 Gem. woningwaarde Genneperzijde
51% Koopwoningen
4.628 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aalsterweg 174

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Aalsterweg 174

Wat is de geschatte woningwaarde van Aalsterweg 174?

De prijsindicatie voor Aalsterweg 174 ligt rond €840.000 tot €940.000. De gemiddelde woningwaarde in Genneperzijde is €400.000. Dat komt neer op circa €2.353 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aalsterweg 174 zich tot de wijk Genneperzijde?

Aalsterweg 174 is een herenhuis, tussenwoning van 170 m² in de wijk Genneperzijde. De buurt telt 789 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.628 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aalsterweg 174?

Aalsterweg 174 is een herenhuis, tussenwoning in Genneperzijde, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Aalsterweg 174 vergeleken met de buurt?

Aalsterweg 174 heeft 170 m² woonoppervlakte en 647 m³ inhoud. Het perceel is 416 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Genneperzijde ligt de gemiddelde woningwaarde op €400.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aalsterweg 174 en wat betekent dat?

Aalsterweg 174 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aalsterweg 174?

Aalsterweg 174 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Genneperzijde?

De wijk Genneperzijde in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €400.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Genneperzijde?

Vanuit Aalsterweg 174 in Genneperzijde bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Genneperzijde?

Zorg en onderwijs in de buurt van Aalsterweg 174: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Genneperzijde?

Recreatie nabij Genneperzijde: restaurant (0.7 km), cafe (0.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Aalsterweg 174?

Aalsterweg 174 is verkocht in de periode 2024 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €355.000 tot €405.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Genneperzijde is €400.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Aalsterweg 174?

Een woningrapport voor Aalsterweg 174 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Genneperzijde. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1933, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen