Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 410 m²
- Perceeloppervlakte
- 1171 m²
Aalsterweg 307 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 410 m² en een perceel van 1171 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €627.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Aalsterweg 307
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
3.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Eikenburg is €627.000. Dat komt neer op circa €1.529 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAalsterweg 307 is een woonhuis van 410 m² in de wijk Eikenburg. De buurt telt 679 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.972 inwoners per km².
Aalsterweg 307 is een woonhuis in Eikenburg, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Aalsterweg 307 heeft 410 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1171 m². In Eikenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €627.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Eikenburg in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €627.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Aalsterweg 307 in Eikenburg bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Aalsterweg 307: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Eikenburg: restaurant (0.7 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Aalsterweg 307 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Eikenburg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.