Eengezinswoning, tussenwoning Anjelierstraat 34 Eindhoven

Anjelierstraat 34, 5644 PG Eindhoven

113 m² Bouwjaar 2013 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Anjelierstraat 34 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 115 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
399 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€595.000 tot €695.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Anjelierstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anjelierstraat 34

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, kierdichting, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (47.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3375 Inwoners
1655 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1464 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Gerardusplein
66% Koopwoningen
7.358 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Anjelierstraat 34

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Anjelierstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Anjelierstraat 34?

De prijsindicatie voor Anjelierstraat 34 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Gerardusplein is €426.000. Dat komt neer op circa €3.770 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anjelierstraat 34 zich tot de wijk Gerardusplein?

Anjelierstraat 34 is een eengezinswoning, tussenwoning van 113 m² in de wijk Gerardusplein. De buurt telt 1.464 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.358 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anjelierstraat 34?

Anjelierstraat 34 is een eengezinswoning, tussenwoning in Gerardusplein, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Anjelierstraat 34 vergeleken met de buurt?

Anjelierstraat 34 heeft 113 m² woonoppervlakte en 399 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Gerardusplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anjelierstraat 34 en wat betekent dat?

Anjelierstraat 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-03-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anjelierstraat 34?

Anjelierstraat 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 47 m².

Hoe is de woningmarkt in Gerardusplein?

De wijk Gerardusplein in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerardusplein?

Vanuit Anjelierstraat 34 in Gerardusplein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.