Streetview St Gerarduslaan 18 Eindhoven

St Gerarduslaan 18, 5644 NP Eindhoven

44 m² Bouwjaar 1929 Label A+

St Gerarduslaan 18 is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m² en een perceel van 159 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
44 m²
Perceeloppervlakte
159 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor St Gerarduslaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel St Gerarduslaan 18

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
100.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
102.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
60.1%
CO₂-emissie
24.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3375 Inwoners
1655 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1464 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Gerardusplein
66% Koopwoningen
7.358 Inwoners per km²

Locatie van St Gerarduslaan 18

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over St Gerarduslaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van St Gerarduslaan 18?

De gemiddelde woningwaarde in Gerardusplein is €426.000. Dat komt neer op circa €9.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt St Gerarduslaan 18 zich tot de wijk Gerardusplein?

St Gerarduslaan 18 is een appartement van 44 m² in de wijk Gerardusplein. De buurt telt 1.464 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.358 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op St Gerarduslaan 18?

St Gerarduslaan 18 is een appartement in Gerardusplein, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is St Gerarduslaan 18 vergeleken met de buurt?

St Gerarduslaan 18 heeft 44 m² woonoppervlakte. Het perceel is 159 m². In Gerardusplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van St Gerarduslaan 18 en wat betekent dat?

St Gerarduslaan 18 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-01-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.03 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Gerardusplein?

De wijk Gerardusplein in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerardusplein?

Vanuit St Gerarduslaan 18 in Gerardusplein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Gerardusplein?