Streetview Primulastraat 30 Eindhoven

Primulastraat 30, 5644 LK Eindhoven

199 m² Bouwjaar 1930 Label A

Primulastraat 30 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m² en een perceel van 197 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
199 m²
Perceeloppervlakte
197 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Primulastraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Primulastraat 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
147.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
44.4%
CO₂-emissie
36.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3375 Inwoners
1655 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1464 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Gerardusplein
66% Koopwoningen
7.358 Inwoners per km²

Locatie van Primulastraat 30

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Primulastraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Primulastraat 30?

De prijsindicatie voor Primulastraat 30 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Gerardusplein is €426.000. Dat komt neer op circa €2.141 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Primulastraat 30 zich tot de wijk Gerardusplein?

Primulastraat 30 is een woonhuis van 199 m² in de wijk Gerardusplein. De buurt telt 1.464 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.358 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Primulastraat 30?

Primulastraat 30 is een woonhuis in Gerardusplein, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Primulastraat 30 vergeleken met de buurt?

Primulastraat 30 heeft 199 m² woonoppervlakte. Het perceel is 197 m². In Gerardusplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Primulastraat 30 en wat betekent dat?

Primulastraat 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 36.08 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Gerardusplein?

De wijk Gerardusplein in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerardusplein?

Vanuit Primulastraat 30 in Gerardusplein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Gerardusplein?