Tussenwoning Kortonjolaan 6 Eindhoven

Kortonjolaan 6, 5644 KA Eindhoven

130 m² Bouwjaar 1956 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Kortonjolaan 6 is een tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 138 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
138 m²
Inhoud
461 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kortonjolaan 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kortonjolaan 6

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
138.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13%
CO₂-emissie
30.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3375 Inwoners
1655 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1464 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Gerardusplein
66% Koopwoningen
7.358 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kortonjolaan 6

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Kortonjolaan 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Kortonjolaan 6?

De prijsindicatie voor Kortonjolaan 6 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Gerardusplein is €426.000. Dat komt neer op circa €3.277 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kortonjolaan 6 zich tot de wijk Gerardusplein?

Kortonjolaan 6 is een tussenwoning van 130 m² in de wijk Gerardusplein. De buurt telt 1.464 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.358 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kortonjolaan 6?

Kortonjolaan 6 is een tussenwoning in Gerardusplein, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kortonjolaan 6 vergeleken met de buurt?

Kortonjolaan 6 heeft 130 m² woonoppervlakte en 461 m³ inhoud. Het perceel is 138 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Gerardusplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kortonjolaan 6 en wat betekent dat?

Kortonjolaan 6 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-04-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kortonjolaan 6?

Kortonjolaan 6 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Gerardusplein?

De wijk Gerardusplein in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerardusplein?

Vanuit Kortonjolaan 6 in Gerardusplein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.