Streetview Eykmanstraat 17 Eindhoven

Eykmanstraat 17, 5644 HP Eindhoven

301 m² Bouwjaar 1956 Label C

Eykmanstraat 17 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 301 m² en een perceel van 449 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €627.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
301 m²
Perceeloppervlakte
449 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Eykmanstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eykmanstraat 17

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1540 Inwoners
680 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
679 Woningvoorraad
€627.000 Gem. woningwaarde Eikenburg
73% Koopwoningen
1.972 Inwoners per km²

Locatie van Eykmanstraat 17

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Eykmanstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Eykmanstraat 17?

De gemiddelde woningwaarde in Eikenburg is €627.000. Dat komt neer op circa €2.083 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eykmanstraat 17 zich tot de wijk Eikenburg?

Eykmanstraat 17 is een woonhuis van 301 m² in de wijk Eikenburg. De buurt telt 679 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.972 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eykmanstraat 17?

Eykmanstraat 17 is een woonhuis in Eikenburg, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Eykmanstraat 17 vergeleken met de buurt?

Eykmanstraat 17 heeft 301 m² woonoppervlakte. Het perceel is 449 m². In Eikenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €627.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eykmanstraat 17 en wat betekent dat?

Eykmanstraat 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Eikenburg?

De wijk Eikenburg in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €627.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eikenburg?

Vanuit Eykmanstraat 17 in Eikenburg bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Eikenburg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Eykmanstraat 17: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.