Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
- Inhoud
- 408 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
van Swietenlaan 20 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 265 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €627.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor van Swietenlaan 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
3.5 kmDe prijsindicatie voor van Swietenlaan 20 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Eikenburg is €627.000. Dat komt neer op circa €6.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvan Swietenlaan 20 is een woonhuis van 102 m² in de wijk Eikenburg. De buurt telt 679 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.972 inwoners per km².
van Swietenlaan 20 is een woonhuis in Eikenburg, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
van Swietenlaan 20 heeft 102 m² woonoppervlakte en 408 m³ inhoud. Het perceel is 265 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Eikenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €627.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
van Swietenlaan 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-10-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
van Swietenlaan 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Eikenburg in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €627.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit van Swietenlaan 20 in Eikenburg bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van van Swietenlaan 20: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.