Eengezinswoning, tussenwoning Pioenroosstraat 29 Eindhoven

Pioenroosstraat 29, 5644 CA Eindhoven

134 m² Bouwjaar 1933 7 kamers 4 slaapkamers Label E

Pioenroosstraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 184 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
184 m²
Inhoud
477 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€385.000 tot €435.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Pioenroosstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pioenroosstraat 29

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
176.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
312.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1935 Inwoners
1050 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
911 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Kerstroosplein
33% Koopwoningen
9.252 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pioenroosstraat 29

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Pioenroosstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Pioenroosstraat 29?

De prijsindicatie voor Pioenroosstraat 29 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Kerstroosplein is €306.000. Dat komt neer op circa €2.284 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pioenroosstraat 29 zich tot de wijk Kerstroosplein?

Pioenroosstraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning van 134 m² in de wijk Kerstroosplein. De buurt telt 911 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.252 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pioenroosstraat 29?

Pioenroosstraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kerstroosplein, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pioenroosstraat 29 vergeleken met de buurt?

Pioenroosstraat 29 heeft 134 m² woonoppervlakte en 477 m³ inhoud. Het perceel is 184 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Kerstroosplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pioenroosstraat 29 en wat betekent dat?

Pioenroosstraat 29 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-01-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 67.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pioenroosstraat 29?

Pioenroosstraat 29 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kerstroosplein?

De wijk Kerstroosplein in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.935 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerstroosplein?

Vanuit Pioenroosstraat 29 in Kerstroosplein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kerstroosplein?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pioenroosstraat 29: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kerstroosplein?

Recreatie nabij Kerstroosplein: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Pioenroosstraat 29?

Pioenroosstraat 29 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €385.000 tot €435.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kerstroosplein is €306.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Pioenroosstraat 29?

Een woningrapport voor Pioenroosstraat 29 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kerstroosplein. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1933, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen