Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1945
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 585 m²
- Inhoud
- 500 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Floralaan West 143 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 585 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €627.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Floralaan West 143
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
3.5 kmDe prijsindicatie voor Floralaan West 143 ligt rond €670.000 tot €770.000. De gemiddelde woningwaarde in Eikenburg is €627.000. Dat komt neer op circa €3.994 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFloralaan West 143 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Eikenburg. De buurt telt 679 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.972 inwoners per km².
Floralaan West 143 is een woonhuis in Eikenburg, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Floralaan West 143 heeft 157 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 585 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Eikenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €627.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Floralaan West 143 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Floralaan West 143 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Eikenburg in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €627.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Floralaan West 143 in Eikenburg bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Floralaan West 143: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.