Straatbeeld van Rielseweg 3 in Eindhoven

Rielseweg 3, 5643 PE Eindhoven

121 m² Bouwjaar 1954 Label D

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Rielseweg 3 is een twee-onder-een-kapwoning in Eindhoven, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m² en een perceel van 155 m². Het energielabel is D.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
405 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2004 tot 2008

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Rielseweg 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rielseweg 3

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Sintenbuurt

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,4 km
Vervoer

Treinstation

3,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,7 km
Gezondheid

Apotheek

0,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,6 km
Horeca

Restaurant

0,4 km
Horeca

Café

0,8 km
Cultuur

Bibliotheek

2,5 km
Cultuur

Bioscoop

2,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Sintenbuurt

Rielseweg 3 ligt in de buurt Sintenbuurt in Eindhoven. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.970 inwoners en 980 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 63% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 390.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.

1970 Inwoners
990 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
980 Woningvoorraad
€390.000 Gem. WOZ-waarde Sintenbuurt
63% Koopwoningen
7.488 Inwoners per km²

Locatie van Rielseweg 3

Officiële bekendmakingen rond Rielseweg 3

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 79 meter

Besluit op aanvraag omgevingsvergunning: verwijderen van een deel van de draagmuur tussen keuken en woonkamer

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 75 meter

Ingediende aanvraag omgevingsvergunning: verwijderen van een deel van de draagmuur tussen keuken en woonkamer, St Lutgartstraat 16 5643RV Eindhoven

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Eindhoven. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Rielseweg 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Rielseweg 3?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Sintenbuurt €390.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rielseweg 3 zich tot de CBS-buurt Sintenbuurt?

Rielseweg 3 is een twee-onder-een-kapwoning van 121 m² in de CBS-buurt Sintenbuurt. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 980 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 7.488 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rielseweg 3?

Rielseweg 3 is een twee-onder-een-kapwoning in Sintenbuurt, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rielseweg 3 vergeleken met de buurt?

Rielseweg 3 heeft 121 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Sintenbuurt €390.000.

Wat is het energielabel van Rielseweg 3 en wat betekent dat?

Rielseweg 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-08-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Sintenbuurt?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Sintenbuurt in Eindhoven (Noord-Brabant) 1.970 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €390.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Sintenbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Sintenbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 3,3 km tot een treinstation, 3,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Sintenbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Sintenbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,6 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 0,7 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Sintenbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Sintenbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,8 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Rielseweg 3?

Rielseweg 3 is verkocht in de periode 2004 tot 2008. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Sintenbuurt €390.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Rielseweg 3?

Een woningrapport voor Rielseweg 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Sintenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1954, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Eindhoven presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars