Eengezinswoning, tussenwoning Piuslaan 117 Eindhoven

Piuslaan 117, 5643 PA Eindhoven

120 m² Bouwjaar 1954 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Piuslaan 117 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 153 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
424 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Piuslaan 117

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Piuslaan 117

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
140.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
277.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.55 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1900 Inwoners
945 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
956 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde Sintenbuurt
62% Koopwoningen
7.226 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Piuslaan 117

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Piuslaan 117

Wat is de geschatte woningwaarde van Piuslaan 117?

De prijsindicatie voor Piuslaan 117 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Sintenbuurt is €360.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Piuslaan 117 zich tot de wijk Sintenbuurt?

Piuslaan 117 is een eengezinswoning, tussenwoning van 120 m² in de wijk Sintenbuurt. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.226 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Piuslaan 117?

Piuslaan 117 is een eengezinswoning, tussenwoning in Sintenbuurt, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Piuslaan 117 vergeleken met de buurt?

Piuslaan 117 heeft 120 m² woonoppervlakte en 424 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Sintenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Piuslaan 117 en wat betekent dat?

Piuslaan 117 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-05-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Piuslaan 117?

Piuslaan 117 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 72 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Sintenbuurt?

De wijk Sintenbuurt in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sintenbuurt?

Vanuit Piuslaan 117 in Sintenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sintenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Piuslaan 117: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Sintenbuurt?

Recreatie nabij Sintenbuurt: restaurant (0.4 km), cafe (0.9 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Piuslaan 117?

Piuslaan 117 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €270.000 tot €320.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Sintenbuurt is €360.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Piuslaan 117?

Een woningrapport voor Piuslaan 117 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sintenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1954, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen