Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 196 m²
- Perceeloppervlakte
- 218 m²
- Inhoud
- 772 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Leenderweg 331 is een niet-woning in Eindhoven, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 218 m². Het energielabel is A+.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leenderweg 331
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,7 kmSupermarkt
0,6 kmHuisarts
0,9 kmTreinstation
3,8 kmSnelweg oprit
2,4 kmKinderdagverblijf
0,5 kmMiddelbare school
1,3 kmApotheek
0,5 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0,4 kmCafé
0,6 kmBibliotheek
3,2 kmBioscoop
3,2 kmLeenderweg 331 ligt in de buurt Kruidenbuurt in Eindhoven. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.355 inwoners en 1.427 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 49% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 421.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 59 meter
· omgevingsvergunning · 90 meter
· omgevingsvergunning · 78 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kruidenbuurt €421.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeenderweg 331 is een niet-woning van 196 m² in de CBS-buurt Kruidenbuurt. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.427 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 11.708 inwoners per km².
Leenderweg 331 is een niet-woning in Kruidenbuurt, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Leenderweg 331 heeft 196 m² woonoppervlakte en 772 m³ inhoud. Het perceel is 218 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kruidenbuurt €421.000.
Leenderweg 331 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-11-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 33.60 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Kruidenbuurt in Eindhoven (Noord-Brabant) 3.355 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €421.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kruidenbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 3,8 km tot een treinstation, 2,4 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kruidenbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2 km tot een ziekenhuis, 0,5 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,3 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kruidenbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.
Een woningrapport voor Leenderweg 331 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Kruidenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1953, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Eindhoven presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.