Eengezinswoning, tussenwoning Cellostraat 46 Eindhoven

Cellostraat 46, 5642 TJ Eindhoven

132 m² Bouwjaar 2020 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Cellostraat 46 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 141 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
492 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Cellostraat 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cellostraat 46

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
65.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
1.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
98.6%
CO₂-emissie
0.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2010 Inwoners
775 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
733 Woningvoorraad
€487.000 Gem. woningwaarde Tongelresche Akkers
67% Koopwoningen
4.266 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cellostraat 46

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Cellostraat 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Cellostraat 46?

De prijsindicatie voor Cellostraat 46 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Tongelresche Akkers is €487.000. Dat komt neer op circa €3.689 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cellostraat 46 zich tot de wijk Tongelresche Akkers?

Cellostraat 46 is een eengezinswoning, tussenwoning van 132 m² in de wijk Tongelresche Akkers. De buurt telt 733 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.266 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cellostraat 46?

Cellostraat 46 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tongelresche Akkers, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Cellostraat 46 vergeleken met de buurt?

Cellostraat 46 heeft 132 m² woonoppervlakte en 492 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Tongelresche Akkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cellostraat 46 en wat betekent dat?

Cellostraat 46 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-07-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cellostraat 46?

Cellostraat 46 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tongelresche Akkers?

De wijk Tongelresche Akkers in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €487.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tongelresche Akkers?

Vanuit Cellostraat 46 in Tongelresche Akkers bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.