Hoekwoning Cellostraat 2 Eindhoven

Cellostraat 2, 5642 TH Eindhoven

164 m² Bouwjaar 2020 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Cellostraat 2 is een hoekwoning in Eindhoven, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 163 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Hoekwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
731 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 750.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Cellostraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cellostraat 2

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
82.76 kWh/m²
CO₂-emissie
1.41 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Aardwarmte, elektrische verwarming, gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies, Politiekeurmerk en SWK Garantiecertificaat

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Tongelresche Akkers

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,3 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

3,6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,6 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,8 km
Horeca

Restaurant

0,7 km
Horeca

Café

1,1 km
Cultuur

Bibliotheek

1,4 km
Cultuur

Bioscoop

3,7 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Tongelresche Akkers

Cellostraat 2 ligt in de buurt Tongelresche Akkers in Eindhoven. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.370 inwoners en 878 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 72% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 568.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

2370 Inwoners
910 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
878 Woningvoorraad
€568.000 Gem. WOZ-waarde Tongelresche Akkers
72% Koopwoningen
5.039 Inwoners per km²

Locatie van Cellostraat 2

Officiële bekendmakingen rond Cellostraat 2

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Eindhoven. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Cellostraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Cellostraat 2?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Tongelresche Akkers €568.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cellostraat 2 zich tot de CBS-buurt Tongelresche Akkers?

Cellostraat 2 is een hoekwoning van 164 m² in de CBS-buurt Tongelresche Akkers. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 878 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 5.039 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cellostraat 2?

Cellostraat 2 is een hoekwoning in Tongelresche Akkers, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Cellostraat 2 vergeleken met de buurt?

Cellostraat 2 heeft 164 m² woonoppervlakte en 731 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Tongelresche Akkers €568.000.

Wat is het energielabel van Cellostraat 2 en wat betekent dat?

Cellostraat 2 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-07-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cellostraat 2?

Cellostraat 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Tongelresche Akkers?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Tongelresche Akkers in Eindhoven (Noord-Brabant) 2.370 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €568.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Tongelresche Akkers?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tongelresche Akkers in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 3,6 km tot een treinstation, 2,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Tongelresche Akkers?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tongelresche Akkers in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,8 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 2,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Tongelresche Akkers?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tongelresche Akkers in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 1,1 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Cellostraat 2?

Een woningrapport voor Cellostraat 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Tongelresche Akkers. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2020, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Eindhoven presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars