Straatbeeld van Cellostraat 13 in Eindhoven

Cellostraat 13, 5642 TE Eindhoven

143 m² Bouwjaar 2020 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Cellostraat 13 is een tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en een perceel van 128 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
128 m²
Inhoud
526 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Cellostraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cellostraat 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.52
CO₂-emissie
2045.73 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Tongelresche Akkers

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,3 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

3,6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,6 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,8 km
Horeca

Restaurant

0,7 km
Horeca

Café

1,1 km
Cultuur

Bibliotheek

1,4 km
Cultuur

Bioscoop

3,7 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Tongelresche Akkers

Cellostraat 13 ligt in de buurt Tongelresche Akkers in Eindhoven. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.370 inwoners en 878 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 72% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 568.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

2370 Inwoners
910 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
878 Woningvoorraad
€568.000 Gem. WOZ-waarde Tongelresche Akkers
72% Koopwoningen
5.039 Inwoners per km²

Locatie van Cellostraat 13

Officiële bekendmakingen rond Cellostraat 13

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Eindhoven. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Cellostraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Cellostraat 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Tongelresche Akkers €568.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cellostraat 13 zich tot de CBS-buurt Tongelresche Akkers?

Cellostraat 13 is een tussenwoning van 143 m² in de CBS-buurt Tongelresche Akkers. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 878 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 5.039 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cellostraat 13?

Cellostraat 13 is een tussenwoning in Tongelresche Akkers, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Cellostraat 13 vergeleken met de buurt?

Cellostraat 13 heeft 143 m² woonoppervlakte en 526 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Tongelresche Akkers €568.000.

Wat is het energielabel van Cellostraat 13 en wat betekent dat?

Cellostraat 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2045.73 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Tongelresche Akkers?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Tongelresche Akkers in Eindhoven (Noord-Brabant) 2.370 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €568.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Tongelresche Akkers?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tongelresche Akkers in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 3,6 km tot een treinstation, 2,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Tongelresche Akkers?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tongelresche Akkers in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,8 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 2,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Tongelresche Akkers?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tongelresche Akkers in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 1,1 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Cellostraat 13?

Een woningrapport voor Cellostraat 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Tongelresche Akkers. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2020, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Eindhoven presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars