Streetview Vioolstraat 19 Eindhoven

Vioolstraat 19, 5642 TC Eindhoven

114 m² Bouwjaar 2010

Vioolstraat 19 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en een perceel van 114 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
114 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vioolstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2010 Inwoners
775 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
733 Woningvoorraad
€487.000 Gem. woningwaarde Tongelresche Akkers
67% Koopwoningen
4.266 Inwoners per km²

Locatie van Vioolstraat 19

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Vioolstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Vioolstraat 19?

De gemiddelde woningwaarde in Tongelresche Akkers is €487.000. Dat komt neer op circa €4.272 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vioolstraat 19 zich tot de wijk Tongelresche Akkers?

Vioolstraat 19 is een woonhuis van 114 m² in de wijk Tongelresche Akkers. De buurt telt 733 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.266 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vioolstraat 19?

Vioolstraat 19 is een woonhuis in Tongelresche Akkers, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vioolstraat 19 vergeleken met de buurt?

Vioolstraat 19 heeft 114 m² woonoppervlakte. Het perceel is 114 m². In Tongelresche Akkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Tongelresche Akkers?

De wijk Tongelresche Akkers in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €487.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tongelresche Akkers?

Vanuit Vioolstraat 19 in Tongelresche Akkers bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tongelresche Akkers?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vioolstraat 19: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Tongelresche Akkers?

Recreatie nabij Tongelresche Akkers: restaurant (0.7 km), cafe (1 km).