Eengezinswoning, tussenwoning Fagotstraat 5 Eindhoven

Fagotstraat 5, 5642 SG Eindhoven

94 m² Bouwjaar 2019 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Fagotstraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 109 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
109 m²
Inhoud
465 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€520.000 tot €620.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Fagotstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fagotstraat 5

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.09
CO₂-emissie
341.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (49.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2010 Inwoners
775 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
733 Woningvoorraad
€487.000 Gem. woningwaarde Tongelresche Akkers
67% Koopwoningen
4.266 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fagotstraat 5

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Fagotstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Fagotstraat 5?

De prijsindicatie voor Fagotstraat 5 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Tongelresche Akkers is €487.000. Dat komt neer op circa €5.181 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fagotstraat 5 zich tot de wijk Tongelresche Akkers?

Fagotstraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning van 94 m² in de wijk Tongelresche Akkers. De buurt telt 733 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.266 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fagotstraat 5?

Fagotstraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tongelresche Akkers, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Fagotstraat 5 vergeleken met de buurt?

Fagotstraat 5 heeft 94 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Het perceel is 109 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Tongelresche Akkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fagotstraat 5 en wat betekent dat?

Fagotstraat 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-12-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 341.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fagotstraat 5?

Fagotstraat 5 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 49 m².

Hoe is de woningmarkt in Tongelresche Akkers?

De wijk Tongelresche Akkers in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €487.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tongelresche Akkers?

Vanuit Fagotstraat 5 in Tongelresche Akkers bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.