2-onder-1-kapwoning Pianostraat 30 Eindhoven

Pianostraat 30, 5642 RD Eindhoven

150 m² Bouwjaar 2016 6 kamers 4 slaapkamers Label A+

Pianostraat 30 is een 2-onder-1-kapwoning in Eindhoven, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 182 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
182 m²
Inhoud
587 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Pianostraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pianostraat 30

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
74.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
91.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24%
CO₂-emissie
15.7 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2010 Inwoners
775 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
733 Woningvoorraad
€487.000 Gem. woningwaarde Tongelresche Akkers
67% Koopwoningen
4.266 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pianostraat 30

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Pianostraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Pianostraat 30?

De prijsindicatie voor Pianostraat 30 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Tongelresche Akkers is €487.000. Dat komt neer op circa €3.247 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pianostraat 30 zich tot de wijk Tongelresche Akkers?

Pianostraat 30 is een 2-onder-1-kapwoning van 150 m² in de wijk Tongelresche Akkers. De buurt telt 733 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.266 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pianostraat 30?

Pianostraat 30 is een 2-onder-1-kapwoning in Tongelresche Akkers, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pianostraat 30 vergeleken met de buurt?

Pianostraat 30 heeft 150 m² woonoppervlakte en 587 m³ inhoud. Het perceel is 182 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Tongelresche Akkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pianostraat 30 en wat betekent dat?

Pianostraat 30 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-08-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pianostraat 30?

Pianostraat 30 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Tongelresche Akkers?

De wijk Tongelresche Akkers in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €487.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tongelresche Akkers?

Vanuit Pianostraat 30 in Tongelresche Akkers bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tongelresche Akkers?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pianostraat 30: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Tongelresche Akkers?

Recreatie nabij Tongelresche Akkers: restaurant (0.7 km), cafe (1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Pianostraat 30?

Pianostraat 30 is verkocht in de periode 2024 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €660.000 tot €760.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Tongelresche Akkers is €487.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Pianostraat 30?

Een woningrapport voor Pianostraat 30 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Tongelresche Akkers. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2016, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen