Streetview President Reitzlaan 29 Eindhoven

President Reitzlaan 29, 5642 NT Eindhoven

155 m² Bouwjaar 1979 5 kamers 3 slaapkamers Label C

President Reitzlaan 29 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 360 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
360 m²
Inhoud
569 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor President Reitzlaan 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel President Reitzlaan 29

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2890 Inwoners
1515 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1452 Woningvoorraad
€268.000 Gem. woningwaarde Doornakkers-Oost
22% Koopwoningen
5.719 Inwoners per km²

Locatie van President Reitzlaan 29

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over President Reitzlaan 29

Wat is de geschatte woningwaarde van President Reitzlaan 29?

De prijsindicatie voor President Reitzlaan 29 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Doornakkers-Oost is €268.000. Dat komt neer op circa €1.729 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt President Reitzlaan 29 zich tot de wijk Doornakkers-Oost?

President Reitzlaan 29 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Doornakkers-Oost. De buurt telt 1.452 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.719 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op President Reitzlaan 29?

President Reitzlaan 29 is een woonhuis in Doornakkers-Oost, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is President Reitzlaan 29 vergeleken met de buurt?

President Reitzlaan 29 heeft 155 m² woonoppervlakte en 569 m³ inhoud. Het perceel is 360 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Doornakkers-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van President Reitzlaan 29 en wat betekent dat?

President Reitzlaan 29 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van President Reitzlaan 29?

President Reitzlaan 29 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Doornakkers-Oost?

De wijk Doornakkers-Oost in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Doornakkers-Oost?

Vanuit President Reitzlaan 29 in Doornakkers-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.