Eengezinswoning, tussenwoning Generaal Bothastraat 48 Eindhoven

Generaal Bothastraat 48, 5642 NM Eindhoven

119 m² Bouwjaar 1950 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Generaal Bothastraat 48 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 450 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
450 m²
Inhoud
241 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Generaal Bothastraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Generaal Bothastraat 48

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
227.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.9 kg/m²

Tuin
Ja (300.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3585 Inwoners
1925 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1714 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Doornakkers-West
42% Koopwoningen
5.081 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Generaal Bothastraat 48

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Generaal Bothastraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Generaal Bothastraat 48?

De prijsindicatie voor Generaal Bothastraat 48 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Doornakkers-West is €304.000. Dat komt neer op circa €2.555 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Generaal Bothastraat 48 zich tot de wijk Doornakkers-West?

Generaal Bothastraat 48 is een eengezinswoning, tussenwoning van 119 m² in de wijk Doornakkers-West. De buurt telt 1.714 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.081 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Generaal Bothastraat 48?

Generaal Bothastraat 48 is een eengezinswoning, tussenwoning in Doornakkers-West, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Generaal Bothastraat 48 vergeleken met de buurt?

Generaal Bothastraat 48 heeft 119 m² woonoppervlakte en 241 m³ inhoud. Het perceel is 450 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Doornakkers-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Generaal Bothastraat 48 en wat betekent dat?

Generaal Bothastraat 48 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Generaal Bothastraat 48?

Generaal Bothastraat 48 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 300 m².

Hoe is de woningmarkt in Doornakkers-West?

De wijk Doornakkers-West in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Doornakkers-West?