Streetview Tongelresestraat 414 Eindhoven

Tongelresestraat 414, 5642 NH Eindhoven

154 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Tongelresestraat 414 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 143 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Tongelresestraat 414

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tongelresestraat 414

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3585 Inwoners
1925 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1714 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Doornakkers-West
42% Koopwoningen
5.081 Inwoners per km²

Locatie van Tongelresestraat 414

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Tongelresestraat 414

Wat is de geschatte woningwaarde van Tongelresestraat 414?

De prijsindicatie voor Tongelresestraat 414 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Doornakkers-West is €304.000. Dat komt neer op circa €1.974 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tongelresestraat 414 zich tot de wijk Doornakkers-West?

Tongelresestraat 414 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Doornakkers-West. De buurt telt 1.714 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.081 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tongelresestraat 414?

Tongelresestraat 414 is een woonhuis in Doornakkers-West, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tongelresestraat 414 vergeleken met de buurt?

Tongelresestraat 414 heeft 154 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Doornakkers-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tongelresestraat 414 en wat betekent dat?

Tongelresestraat 414 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-10-20. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tongelresestraat 414?

Tongelresestraat 414 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Doornakkers-West?

De wijk Doornakkers-West in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Doornakkers-West?