Streetview Tongelresestraat 279 Eindhoven

Tongelresestraat 279, 5642 NA Eindhoven

155 m² Bouwjaar 1934 8 kamers 4 slaapkamers Label C

Tongelresestraat 279 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 212 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
212 m²
Inhoud
557 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Tongelresestraat 279

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tongelresestraat 279

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3585 Inwoners
1925 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1714 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Doornakkers-West
42% Koopwoningen
5.081 Inwoners per km²

Locatie van Tongelresestraat 279

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Tongelresestraat 279

Wat is de geschatte woningwaarde van Tongelresestraat 279?

De prijsindicatie voor Tongelresestraat 279 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Doornakkers-West is €304.000. Dat komt neer op circa €1.961 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tongelresestraat 279 zich tot de wijk Doornakkers-West?

Tongelresestraat 279 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Doornakkers-West. De buurt telt 1.714 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.081 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tongelresestraat 279?

Tongelresestraat 279 is een woonhuis in Doornakkers-West, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tongelresestraat 279 vergeleken met de buurt?

Tongelresestraat 279 heeft 155 m² woonoppervlakte en 557 m³ inhoud. Het perceel is 212 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Doornakkers-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tongelresestraat 279 en wat betekent dat?

Tongelresestraat 279 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-11-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tongelresestraat 279?

Tongelresestraat 279 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Doornakkers-West?

De wijk Doornakkers-West in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Doornakkers-West?