Streetview Memlincstraat 16 Eindhoven

Memlincstraat 16, 5642 HH Eindhoven

62 m² Bouwjaar 1951 Label A

Memlincstraat 16 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en een perceel van 141 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
62 m²
Perceeloppervlakte
141 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Memlincstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Memlincstraat 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
107.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.4%
CO₂-emissie
22.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2890 Inwoners
1515 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1452 Woningvoorraad
€268.000 Gem. woningwaarde Doornakkers-Oost
22% Koopwoningen
5.719 Inwoners per km²

Locatie van Memlincstraat 16

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Memlincstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Memlincstraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Doornakkers-Oost is €268.000. Dat komt neer op circa €4.323 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Memlincstraat 16 zich tot de wijk Doornakkers-Oost?

Memlincstraat 16 is een woonhuis van 62 m² in de wijk Doornakkers-Oost. De buurt telt 1.452 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.719 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Memlincstraat 16?

Memlincstraat 16 is een woonhuis in Doornakkers-Oost, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Memlincstraat 16 vergeleken met de buurt?

Memlincstraat 16 heeft 62 m² woonoppervlakte. Het perceel is 141 m². In Doornakkers-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Memlincstraat 16 en wat betekent dat?

Memlincstraat 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.82 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Doornakkers-Oost?

De wijk Doornakkers-Oost in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Doornakkers-Oost?

Vanuit Memlincstraat 16 in Doornakkers-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Doornakkers-Oost?