Tussenwoning Hofstraat 151 Eindhoven

Hofstraat 151, 5641 TD Eindhoven

102 m² Bouwjaar 1961 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Hofstraat 151 is een tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 161 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
161 m²
Inhoud
373 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hofstraat 151

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hofstraat 151

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
122.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.2%
CO₂-emissie
31.61 kg/m²

Tuin
Ja (93.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3940 Inwoners
2070 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1930 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Muschberg, Geestenberg
46% Koopwoningen
5.103 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hofstraat 151

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Hofstraat 151

Wat is de geschatte woningwaarde van Hofstraat 151?

De prijsindicatie voor Hofstraat 151 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Muschberg, Geestenberg is €303.000. Dat komt neer op circa €2.971 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hofstraat 151 zich tot de wijk Muschberg, Geestenberg?

Hofstraat 151 is een tussenwoning van 102 m² in de wijk Muschberg, Geestenberg. De buurt telt 1.930 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.103 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hofstraat 151?

Hofstraat 151 is een tussenwoning in Muschberg, Geestenberg, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hofstraat 151 vergeleken met de buurt?

Hofstraat 151 heeft 102 m² woonoppervlakte en 373 m³ inhoud. Het perceel is 161 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Muschberg, Geestenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hofstraat 151 en wat betekent dat?

Hofstraat 151 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 31.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hofstraat 151?

Hofstraat 151 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 93 m².

Hoe is de woningmarkt in Muschberg, Geestenberg?

De wijk Muschberg, Geestenberg in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Muschberg, Geestenberg?

Vanuit Hofstraat 151 in Muschberg, Geestenberg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.