Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 839 m²
Urkhovenseweg 572 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m² en een perceel van 839 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €612.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Urkhovenseweg 572
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
1 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
4.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Urkhoven is €612.000. Dat komt neer op circa €3.497 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenUrkhovenseweg 572 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Urkhoven. De buurt telt 38 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 101 inwoners per km².
Urkhovenseweg 572 is een woonhuis in Urkhoven, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Urkhovenseweg 572 heeft 175 m² woonoppervlakte. Het perceel is 839 m². In Urkhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €612.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Urkhoven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €612.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Urkhovenseweg 572 in Urkhoven bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Urkhovenseweg 572: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.6 km.
Recreatie nabij Urkhoven: restaurant (1 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Urkhovenseweg 572 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Urkhoven. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1927, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.