Eengezinswoning, tussenwoning Urkhovenseweg 183 Eindhoven

Urkhovenseweg 183, 5641 KC Eindhoven

116 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Urkhovenseweg 183 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 220 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €612.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
220 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Urkhovenseweg 183

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Urkhovenseweg 183

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.99
CO₂-emissie
2587.54 kg/m²

Tuin
Ja (101.0 m²)

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Eindhoven

170 Inwoners
75 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
38 Woningvoorraad
€612.000 Gem. woningwaarde Urkhoven
66% Koopwoningen
101 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Urkhovenseweg 183

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Urkhovenseweg 183

Wat is de geschatte woningwaarde van Urkhovenseweg 183?

De prijsindicatie voor Urkhovenseweg 183 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Urkhoven is €612.000. Dat komt neer op circa €5.276 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Urkhovenseweg 183 zich tot de wijk Urkhoven?

Urkhovenseweg 183 is een eengezinswoning, tussenwoning van 116 m² in de wijk Urkhoven. De buurt telt 38 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 101 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Urkhovenseweg 183?

Urkhovenseweg 183 is een eengezinswoning, tussenwoning in Urkhoven, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Urkhovenseweg 183 vergeleken met de buurt?

Urkhovenseweg 183 heeft 116 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 220 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Urkhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €612.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Urkhovenseweg 183 en wat betekent dat?

Urkhovenseweg 183 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-04-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2587.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Urkhovenseweg 183?

Urkhovenseweg 183 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 101 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Urkhoven?

De wijk Urkhoven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €612.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Urkhoven?

Vanuit Urkhovenseweg 183 in Urkhoven bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.