Streetview Oude Urkhovenseweg 2 Eindhoven

Oude Urkhovenseweg 2, 5641 JB Eindhoven

268 m² Bouwjaar 1610 15 kamers 4 slaapkamers Label G

Oude Urkhovenseweg 2 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1610. De woning heeft een woonoppervlakte van 268 m², een perceel van 3260 m² en 15 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €300.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1610
Woonoppervlakte
268 m²
Perceeloppervlakte
3260 m²
Inhoud
1006 m³
Kamers
15
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oude Urkhovenseweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Urkhovenseweg 2

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3805 Inwoners
2035 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1957 Woningvoorraad
€300.000 Gem. woningwaarde 't Hofke
34% Koopwoningen
2.538 Inwoners per km²

Locatie van Oude Urkhovenseweg 2

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Oude Urkhovenseweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Urkhovenseweg 2?

De gemiddelde woningwaarde in 't Hofke is €300.000. Dat komt neer op circa €1.119 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Urkhovenseweg 2 zich tot de wijk 't Hofke?

Oude Urkhovenseweg 2 is een woonhuis van 268 m² in de wijk 't Hofke. De buurt telt 1.957 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.538 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Urkhovenseweg 2?

Oude Urkhovenseweg 2 is een woonhuis in 't Hofke, gebouwd in 1610 (416 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Urkhovenseweg 2 vergeleken met de buurt?

Oude Urkhovenseweg 2 heeft 268 m² woonoppervlakte en 1006 m³ inhoud. Het perceel is 3260 m². Met 15 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In 't Hofke ligt de gemiddelde woningwaarde op €300.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Urkhovenseweg 2 en wat betekent dat?

Oude Urkhovenseweg 2 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-31. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Urkhovenseweg 2?

Oude Urkhovenseweg 2 heeft 15 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 't Hofke?

De wijk 't Hofke in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €300.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Hofke?

Vanuit Oude Urkhovenseweg 2 in 't Hofke bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1 km.