Eengezinswoning, hoekwoning Avondroodstraat 28 Eindhoven

Avondroodstraat 28, 5641 HB Eindhoven

154 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Avondroodstraat 28 is een eengezinswoning, hoekwoning in Eindhoven, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 190 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €300.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
190 m²
Inhoud
706 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Avondroodstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Avondroodstraat 28

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
135.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.7%
CO₂-emissie
32.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (36.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3805 Inwoners
2035 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1957 Woningvoorraad
€300.000 Gem. woningwaarde 't Hofke
34% Koopwoningen
2.538 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Avondroodstraat 28

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Avondroodstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Avondroodstraat 28?

De prijsindicatie voor Avondroodstraat 28 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Hofke is €300.000. Dat komt neer op circa €1.948 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Avondroodstraat 28 zich tot de wijk 't Hofke?

Avondroodstraat 28 is een eengezinswoning, hoekwoning van 154 m² in de wijk 't Hofke. De buurt telt 1.957 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.538 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Avondroodstraat 28?

Avondroodstraat 28 is een eengezinswoning, hoekwoning in 't Hofke, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Avondroodstraat 28 vergeleken met de buurt?

Avondroodstraat 28 heeft 154 m² woonoppervlakte en 706 m³ inhoud. Het perceel is 190 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In 't Hofke ligt de gemiddelde woningwaarde op €300.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Avondroodstraat 28 en wat betekent dat?

Avondroodstraat 28 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Avondroodstraat 28?

Avondroodstraat 28 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 36 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Hofke?

De wijk 't Hofke in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €300.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Hofke?

Vanuit Avondroodstraat 28 in 't Hofke bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1 km.