Tussenwoning Tanimbarlaan 5 Eindhoven

Tanimbarlaan 5, 5641 GC Eindhoven

144 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Tanimbarlaan 5 is een tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 160 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €300.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
514 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Tanimbarlaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tanimbarlaan 5

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
80.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
103.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.9%
CO₂-emissie
17.43 kg/m²

Tuin
Ja (76.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3805 Inwoners
2035 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1957 Woningvoorraad
€300.000 Gem. woningwaarde 't Hofke
34% Koopwoningen
2.538 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tanimbarlaan 5

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Tanimbarlaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Tanimbarlaan 5?

De prijsindicatie voor Tanimbarlaan 5 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Hofke is €300.000. Dat komt neer op circa €2.083 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tanimbarlaan 5 zich tot de wijk 't Hofke?

Tanimbarlaan 5 is een tussenwoning van 144 m² in de wijk 't Hofke. De buurt telt 1.957 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.538 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tanimbarlaan 5?

Tanimbarlaan 5 is een tussenwoning in 't Hofke, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tanimbarlaan 5 vergeleken met de buurt?

Tanimbarlaan 5 heeft 144 m² woonoppervlakte en 514 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In 't Hofke ligt de gemiddelde woningwaarde op €300.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tanimbarlaan 5 en wat betekent dat?

Tanimbarlaan 5 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-05-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tanimbarlaan 5?

Tanimbarlaan 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 76 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Hofke?

De wijk 't Hofke in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €300.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Hofke?

Vanuit Tanimbarlaan 5 in 't Hofke bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1 km.