Benedenwoning Tongelresestraat 542 Eindhoven

Tongelresestraat 542, 5641 AZ Eindhoven

103 m² Bouwjaar 2002 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Tongelresestraat 542 is een benedenwoning in Eindhoven, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €300.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
103 m²
Inhoud
309 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Tongelresestraat 542

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tongelresestraat 542

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3805 Inwoners
2035 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1957 Woningvoorraad
€300.000 Gem. woningwaarde 't Hofke
34% Koopwoningen
2.538 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tongelresestraat 542

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Tongelresestraat 542

Wat is de geschatte woningwaarde van Tongelresestraat 542?

De prijsindicatie voor Tongelresestraat 542 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Hofke is €300.000. Dat komt neer op circa €2.913 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tongelresestraat 542 zich tot de wijk 't Hofke?

Tongelresestraat 542 is een benedenwoning van 103 m² in de wijk 't Hofke. De buurt telt 1.957 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.538 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tongelresestraat 542?

Tongelresestraat 542 is een benedenwoning in 't Hofke, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tongelresestraat 542 vergeleken met de buurt?

Tongelresestraat 542 heeft 103 m² woonoppervlakte en 309 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In 't Hofke ligt de gemiddelde woningwaarde op €300.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tongelresestraat 542 en wat betekent dat?

Tongelresestraat 542 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-10-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tongelresestraat 542?

Tongelresestraat 542 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 't Hofke?

De wijk 't Hofke in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €300.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Hofke?

Vanuit Tongelresestraat 542 in 't Hofke bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1 km.