Streetview Anconalaan 17 Eindhoven

Anconalaan 17, 5633 BJ Eindhoven

259 m²

Anconalaan 17 is een woning in Eindhoven. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €638.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
259 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Anconalaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

130 Inwoners
55 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
38 Woningvoorraad
€638.000 Gem. woningwaarde Bokt
76% Koopwoningen
93 Inwoners per km²

Locatie van Anconalaan 17

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Anconalaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Anconalaan 17?

De gemiddelde woningwaarde in Bokt is €638.000. Dat komt neer op circa €2.463 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anconalaan 17 zich tot de wijk Bokt?

Anconalaan 17 is een woning van 259 m² in de wijk Bokt. De buurt telt 38 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 93 inwoners per km².

Hoe groot is Anconalaan 17 vergeleken met de buurt?

Anconalaan 17 heeft 259 m² woonoppervlakte. In Bokt ligt de gemiddelde woningwaarde op €638.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bokt?

De wijk Bokt in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €638.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bokt?

Vanuit Anconalaan 17 in Bokt bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bokt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Anconalaan 17: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bokt?

Recreatie nabij Bokt: restaurant (1.6 km), cafe (2.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Anconalaan 17?

Een woningrapport voor Anconalaan 17 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bokt. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen