Streetview Anconalaan 15 Eindhoven

Anconalaan 15, 5633 BJ Eindhoven

269 m²

Anconalaan 15 is een woning in Eindhoven. De woning heeft een woonoppervlakte van 269 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €638.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
269 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Anconalaan 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

130 Inwoners
55 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
38 Woningvoorraad
€638.000 Gem. woningwaarde Bokt
76% Koopwoningen
93 Inwoners per km²

Locatie van Anconalaan 15

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Anconalaan 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Anconalaan 15?

De gemiddelde woningwaarde in Bokt is €638.000. Dat komt neer op circa €2.372 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anconalaan 15 zich tot de wijk Bokt?

Anconalaan 15 is een woning van 269 m² in de wijk Bokt. De buurt telt 38 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 93 inwoners per km².

Hoe groot is Anconalaan 15 vergeleken met de buurt?

Anconalaan 15 heeft 269 m² woonoppervlakte. In Bokt ligt de gemiddelde woningwaarde op €638.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bokt?

De wijk Bokt in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €638.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bokt?

Vanuit Anconalaan 15 in Bokt bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bokt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Anconalaan 15: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bokt?

Recreatie nabij Bokt: restaurant (1.6 km), cafe (2.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Anconalaan 15?

Een woningrapport voor Anconalaan 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bokt. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen