Eengezinswoning, tussenwoning Udinestraat 19 Eindhoven

Udinestraat 19, 5632 RT Eindhoven

110 m² Bouwjaar 1975 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Udinestraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 178 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
178 m²
Inhoud
408 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Udinestraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Udinestraat 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
120 kWh/m²
Primaire fossiele energie
193.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.4 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (78.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zonneterras

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2650 Inwoners
1105 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1078 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Heesterakker
97% Koopwoningen
5.126 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Udinestraat 19

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Udinestraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Udinestraat 19?

De prijsindicatie voor Udinestraat 19 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Heesterakker is €393.000. Dat komt neer op circa €3.573 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Udinestraat 19 zich tot de wijk Heesterakker?

Udinestraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning van 110 m² in de wijk Heesterakker. De buurt telt 1.078 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.126 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Udinestraat 19?

Udinestraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Heesterakker, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Udinestraat 19 vergeleken met de buurt?

Udinestraat 19 heeft 110 m² woonoppervlakte en 408 m³ inhoud. Het perceel is 178 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Heesterakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Udinestraat 19 en wat betekent dat?

Udinestraat 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Udinestraat 19?

Udinestraat 19 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 78 m².

Hoe is de woningmarkt in Heesterakker?

De wijk Heesterakker in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heesterakker?

Vanuit Udinestraat 19 in Heesterakker bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heesterakker?

Zorg en onderwijs in de buurt van Udinestraat 19: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Heesterakker?

Recreatie nabij Heesterakker: restaurant (1.1 km), cafe (2.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Udinestraat 19?

Udinestraat 19 is verkocht in de periode 2023 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €405.000 tot €455.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Heesterakker is €393.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Udinestraat 19?

Een woningrapport voor Udinestraat 19 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Heesterakker. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen