Streetview De Stoutheuvel 137 Eindhoven

De Stoutheuvel 137, 5632 MX Eindhoven

140 m² Bouwjaar 1989 6 kamers 5 slaapkamers Label A

De Stoutheuvel 137 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 215 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonhuis
Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
215 m²
Inhoud
515 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Stoutheuvel 137

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Stoutheuvel 137

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
145.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15%
CO₂-emissie
25.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2650 Inwoners
1105 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1078 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Heesterakker
97% Koopwoningen
5.126 Inwoners per km²

Locatie van De Stoutheuvel 137

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over De Stoutheuvel 137

Wat is de geschatte woningwaarde van De Stoutheuvel 137?

De gemiddelde woningwaarde in Heesterakker is €393.000. Dat komt neer op circa €2.807 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Stoutheuvel 137 zich tot de wijk Heesterakker?

De Stoutheuvel 137 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Heesterakker. De buurt telt 1.078 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.126 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Stoutheuvel 137?

De Stoutheuvel 137 is een woonhuis in Heesterakker, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Stoutheuvel 137 vergeleken met de buurt?

De Stoutheuvel 137 heeft 140 m² woonoppervlakte en 515 m³ inhoud. Het perceel is 215 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Heesterakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Stoutheuvel 137 en wat betekent dat?

De Stoutheuvel 137 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-04-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Stoutheuvel 137?

De Stoutheuvel 137 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Heesterakker?

De wijk Heesterakker in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heesterakker?

Vanuit De Stoutheuvel 137 in Heesterakker bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heesterakker?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Stoutheuvel 137: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Heesterakker?

Recreatie nabij Heesterakker: restaurant (1.1 km), cafe (2.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor De Stoutheuvel 137?

Een woningrapport voor De Stoutheuvel 137 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Heesterakker. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1989, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen