Eengezinswoning, tussenwoning De Stoutheuvel 138 Eindhoven

De Stoutheuvel 138, 5632 MV Eindhoven

122 m² Bouwjaar 1979 6 kamers 4 slaapkamers Label A

De Stoutheuvel 138 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 145 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
427 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor De Stoutheuvel 138

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Stoutheuvel 138

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.71 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (42.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2650 Inwoners
1105 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1078 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Heesterakker
97% Koopwoningen
5.126 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Stoutheuvel 138

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over De Stoutheuvel 138

Wat is de geschatte woningwaarde van De Stoutheuvel 138?

De prijsindicatie voor De Stoutheuvel 138 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Heesterakker is €393.000. Dat komt neer op circa €3.221 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Stoutheuvel 138 zich tot de wijk Heesterakker?

De Stoutheuvel 138 is een eengezinswoning, tussenwoning van 122 m² in de wijk Heesterakker. De buurt telt 1.078 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.126 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Stoutheuvel 138?

De Stoutheuvel 138 is een eengezinswoning, tussenwoning in Heesterakker, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Stoutheuvel 138 vergeleken met de buurt?

De Stoutheuvel 138 heeft 122 m² woonoppervlakte en 427 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Heesterakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Stoutheuvel 138 en wat betekent dat?

De Stoutheuvel 138 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Stoutheuvel 138?

De Stoutheuvel 138 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Heesterakker?

De wijk Heesterakker in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heesterakker?

Vanuit De Stoutheuvel 138 in Heesterakker bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heesterakker?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Stoutheuvel 138: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Heesterakker?

Recreatie nabij Heesterakker: restaurant (1.1 km), cafe (2.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van De Stoutheuvel 138?

De Stoutheuvel 138 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €445.000 tot €495.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Heesterakker is €393.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor De Stoutheuvel 138?

Een woningrapport voor De Stoutheuvel 138 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Heesterakker. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen