Bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) Tarwelaan 1 B Eindhoven

Tarwelaan 1 B, 5632 KB Eindhoven

95 m² Bouwjaar 1985 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Tarwelaan 1 B is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) in Eindhoven, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 152 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
344 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Tarwelaan 1 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tarwelaan 1 B

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (37.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

5310 Inwoners
2585 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2498 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Vaartbroek
35% Koopwoningen
5.306 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tarwelaan 1 B

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Tarwelaan 1 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Tarwelaan 1 B?

De prijsindicatie voor Tarwelaan 1 B ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Vaartbroek is €309.000. Dat komt neer op circa €3.253 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tarwelaan 1 B zich tot de wijk Vaartbroek?

Tarwelaan 1 B is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) van 95 m² in de wijk Vaartbroek. De buurt telt 2.498 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.306 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tarwelaan 1 B?

Tarwelaan 1 B is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) in Vaartbroek, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tarwelaan 1 B vergeleken met de buurt?

Tarwelaan 1 B heeft 95 m² woonoppervlakte en 344 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vaartbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tarwelaan 1 B en wat betekent dat?

Tarwelaan 1 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Tarwelaan 1 B?

Tarwelaan 1 B heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 37 m².

Hoe is de woningmarkt in Vaartbroek?

De wijk Vaartbroek in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vaartbroek?

Vanuit Tarwelaan 1 B in Vaartbroek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.