Streetview Venuslaan 395 A Eindhoven

Venuslaan 395 A, 5632 HL Eindhoven

39 m² Bouwjaar 1974

Venuslaan 395 A is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €289.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
39 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Venuslaan 395 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Eindhoven

4280 Inwoners
2095 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2060 Woningvoorraad
€289.000 Gem. woningwaarde Eckart
32% Koopwoningen
6.493 Inwoners per km²

Locatie van Venuslaan 395 A

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Venuslaan 395 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Venuslaan 395 A?

De gemiddelde woningwaarde in Eckart is €289.000. Dat komt neer op circa €7.410 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Venuslaan 395 A zich tot de wijk Eckart?

Venuslaan 395 A is een appartement van 39 m² in de wijk Eckart. De buurt telt 2.060 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.493 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Venuslaan 395 A?

Venuslaan 395 A is een appartement in Eckart, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Venuslaan 395 A vergeleken met de buurt?

Venuslaan 395 A heeft 39 m² woonoppervlakte. In Eckart ligt de gemiddelde woningwaarde op €289.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Eckart?

De wijk Eckart in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €289.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eckart?

Vanuit Venuslaan 395 A in Eckart bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Eckart?

Zorg en onderwijs in de buurt van Venuslaan 395 A: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Eckart?

Recreatie nabij Eckart: restaurant (0.5 km), cafe (1.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Venuslaan 395 A?

Een woningrapport voor Venuslaan 395 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Eckart. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.