Streetview Dierenriemstraat 12 Eindhoven

Dierenriemstraat 12, 5632 CM Eindhoven

147 m² Bouwjaar 1992 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Dierenriemstraat 12 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 492 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €289.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
492 m²
Inhoud
577 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Dierenriemstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dierenriemstraat 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
142.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.5%
CO₂-emissie
28.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Eindhoven

4280 Inwoners
2095 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2060 Woningvoorraad
€289.000 Gem. woningwaarde Eckart
32% Koopwoningen
6.493 Inwoners per km²

Locatie van Dierenriemstraat 12

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Dierenriemstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Dierenriemstraat 12?

De gemiddelde woningwaarde in Eckart is €289.000. Dat komt neer op circa €1.966 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dierenriemstraat 12 zich tot de wijk Eckart?

Dierenriemstraat 12 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Eckart. De buurt telt 2.060 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.493 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dierenriemstraat 12?

Dierenriemstraat 12 is een woonhuis in Eckart, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Dierenriemstraat 12 vergeleken met de buurt?

Dierenriemstraat 12 heeft 147 m² woonoppervlakte en 577 m³ inhoud. Het perceel is 492 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Eckart ligt de gemiddelde woningwaarde op €289.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dierenriemstraat 12 en wat betekent dat?

Dierenriemstraat 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-05-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dierenriemstraat 12?

Dierenriemstraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Eckart?

De wijk Eckart in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €289.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eckart?

Vanuit Dierenriemstraat 12 in Eckart bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2 km.