Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Perceeloppervlakte
- 580 m²
- Inhoud
- 744 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
Aquariuslaan 10 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 580 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €602.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Aquariuslaan 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
4.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Luytelaer is €602.000. Dat komt neer op circa €3.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAquariuslaan 10 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Luytelaer. De buurt telt 428 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.645 inwoners per km².
Aquariuslaan 10 is een woonhuis in Luytelaer, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Aquariuslaan 10 heeft 183 m² woonoppervlakte en 744 m³ inhoud. Het perceel is 580 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Luytelaer ligt de gemiddelde woningwaarde op €602.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Aquariuslaan 10 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Aquariuslaan 10 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Luytelaer in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €602.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Aquariuslaan 10 in Luytelaer bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Aquariuslaan 10: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.9 km.