Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 229 m²
- Perceeloppervlakte
- 419 m²
Arieslaan 17 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m² en een perceel van 419 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €602.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Arieslaan 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
4.8 kmDe prijsindicatie voor Arieslaan 17 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Luytelaer is €602.000. Dat komt neer op circa €2.629 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenArieslaan 17 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Luytelaer. De buurt telt 428 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.645 inwoners per km².
Arieslaan 17 is een woonhuis in Luytelaer, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Arieslaan 17 heeft 229 m² woonoppervlakte. Het perceel is 419 m². In Luytelaer ligt de gemiddelde woningwaarde op €602.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Arieslaan 17 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Luytelaer in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €602.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Arieslaan 17 in Luytelaer bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Arieslaan 17: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Luytelaer: restaurant (0.8 km), cafe (2.2 km).