Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 244 m²
- Perceeloppervlakte
- 531 m²
Sagittalaan 32 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 244 m² en een perceel van 531 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €602.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sagittalaan 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
4.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Luytelaer is €602.000. Dat komt neer op circa €2.467 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSagittalaan 32 is een woonhuis van 244 m² in de wijk Luytelaer. De buurt telt 428 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.645 inwoners per km².
Sagittalaan 32 is een woonhuis in Luytelaer, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Sagittalaan 32 heeft 244 m² woonoppervlakte. Het perceel is 531 m². In Luytelaer ligt de gemiddelde woningwaarde op €602.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Luytelaer in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €602.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Sagittalaan 32 in Luytelaer bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sagittalaan 32: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Luytelaer: restaurant (0.8 km), cafe (2.2 km).
Een woningrapport voor Sagittalaan 32 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Luytelaer. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.