Streetview Sagittalaan 14 Eindhoven

Sagittalaan 14, 5632 AL Eindhoven

273 m² Bouwjaar 1971 7 kamers 4 slaapkamers Label E

Sagittalaan 14 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 273 m², een perceel van 798 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €602.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
273 m²
Perceeloppervlakte
798 m²
Inhoud
1069 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Sagittalaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sagittalaan 14

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

985 Inwoners
430 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
428 Woningvoorraad
€602.000 Gem. woningwaarde Luytelaer
98% Koopwoningen
1.645 Inwoners per km²

Locatie van Sagittalaan 14

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Sagittalaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Sagittalaan 14?

De prijsindicatie voor Sagittalaan 14 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Luytelaer is €602.000. Dat komt neer op circa €2.205 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sagittalaan 14 zich tot de wijk Luytelaer?

Sagittalaan 14 is een woonhuis van 273 m² in de wijk Luytelaer. De buurt telt 428 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.645 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sagittalaan 14?

Sagittalaan 14 is een woonhuis in Luytelaer, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sagittalaan 14 vergeleken met de buurt?

Sagittalaan 14 heeft 273 m² woonoppervlakte en 1069 m³ inhoud. Het perceel is 798 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Luytelaer ligt de gemiddelde woningwaarde op €602.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sagittalaan 14 en wat betekent dat?

Sagittalaan 14 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-05-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sagittalaan 14?

Sagittalaan 14 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Luytelaer?

De wijk Luytelaer in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €602.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Luytelaer?

Vanuit Sagittalaan 14 in Luytelaer bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.