Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Sagittalaan 5 Eindhoven

Sagittalaan 5, 5632 AK Eindhoven

158 m² Bouwjaar 1974 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Sagittalaan 5 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Eindhoven, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 464 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €602.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
464 m²
Inhoud
566 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Sagittalaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sagittalaan 5

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
184.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
258.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.25 kg/m²

Tuin
Ja (225.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

985 Inwoners
430 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
428 Woningvoorraad
€602.000 Gem. woningwaarde Luytelaer
98% Koopwoningen
1.645 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sagittalaan 5

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Sagittalaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Sagittalaan 5?

De prijsindicatie voor Sagittalaan 5 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Luytelaer is €602.000. Dat komt neer op circa €3.810 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sagittalaan 5 zich tot de wijk Luytelaer?

Sagittalaan 5 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 158 m² in de wijk Luytelaer. De buurt telt 428 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.645 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sagittalaan 5?

Sagittalaan 5 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Luytelaer, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sagittalaan 5 vergeleken met de buurt?

Sagittalaan 5 heeft 158 m² woonoppervlakte en 566 m³ inhoud. Het perceel is 464 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Luytelaer ligt de gemiddelde woningwaarde op €602.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sagittalaan 5 en wat betekent dat?

Sagittalaan 5 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-10-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sagittalaan 5?

Sagittalaan 5 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 225 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Luytelaer?

De wijk Luytelaer in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €602.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Luytelaer?

Vanuit Sagittalaan 5 in Luytelaer bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.