Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Olivierlaan 11 Eindhoven

Olivierlaan 11, 5631 NJ Eindhoven

180 m² Bouwjaar 1985 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Olivierlaan 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Eindhoven, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 389 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €762.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
389 m²
Inhoud
715 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Olivierlaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Olivierlaan 11

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

540 Inwoners
220 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
222 Woningvoorraad
€762.000 Gem. woningwaarde Koudenhoven
97% Koopwoningen
312 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Olivierlaan 11

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Olivierlaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Olivierlaan 11?

De prijsindicatie voor Olivierlaan 11 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Koudenhoven is €762.000. Dat komt neer op circa €4.233 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Olivierlaan 11 zich tot de wijk Koudenhoven?

Olivierlaan 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 180 m² in de wijk Koudenhoven. De buurt telt 222 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 312 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Olivierlaan 11?

Olivierlaan 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Koudenhoven, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Olivierlaan 11 vergeleken met de buurt?

Olivierlaan 11 heeft 180 m² woonoppervlakte en 715 m³ inhoud. Het perceel is 389 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Koudenhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €762.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Olivierlaan 11 en wat betekent dat?

Olivierlaan 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Olivierlaan 11?

Olivierlaan 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Koudenhoven?

De wijk Koudenhoven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €762.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koudenhoven?

Vanuit Olivierlaan 11 in Koudenhoven bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.