Portiekflat (appartement) Ds Theodor Fliednerstraat 221 Eindhoven

Ds Theodor Fliednerstraat 221, 5631 MD Eindhoven

132 m² Bouwjaar 2009 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Ds Theodor Fliednerstraat 221 is een portiekflat (appartement) in Eindhoven, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
132 m²
Inhoud
436 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ds Theodor Fliednerstraat 221

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ds Theodor Fliednerstraat 221

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
75.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
129.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.83 kg/m²
Geldig tot

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerkelder

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.1 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

375 Inwoners
150 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
119 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Hondsheuvels
34% Koopwoningen
908 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ds Theodor Fliednerstraat 221

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Ds Theodor Fliednerstraat 221

Wat is de geschatte woningwaarde van Ds Theodor Fliednerstraat 221?

De prijsindicatie voor Ds Theodor Fliednerstraat 221 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Hondsheuvels is €293.000. Dat komt neer op circa €2.220 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ds Theodor Fliednerstraat 221 zich tot de wijk Hondsheuvels?

Ds Theodor Fliednerstraat 221 is een portiekflat (appartement) van 132 m² in de wijk Hondsheuvels. De buurt telt 119 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 908 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ds Theodor Fliednerstraat 221?

Ds Theodor Fliednerstraat 221 is een portiekflat (appartement) in Hondsheuvels, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ds Theodor Fliednerstraat 221 vergeleken met de buurt?

Ds Theodor Fliednerstraat 221 heeft 132 m² woonoppervlakte en 436 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Hondsheuvels ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ds Theodor Fliednerstraat 221 en wat betekent dat?

Ds Theodor Fliednerstraat 221 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-03-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ds Theodor Fliednerstraat 221?

Ds Theodor Fliednerstraat 221 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hondsheuvels?

De wijk Hondsheuvels in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hondsheuvels?